Geslaagde Hockey clinic bij HC Derby!

Afgelopen zaterdag 24 oktober heeft Tim Jenniskens – International van het Nederlandse Hockeyelftal – een hockey clinic gegeven op uitnodiging van Volvo SvensCar. Tim Jenniskens speelt bij HC Bloemendaal, 29 jaar oud, heeft in 2012 Olympische zilveren medaille gewonnen in London en de in 2012 zilver gewonnen bij de Champions Trophy in Melbourne. Tim geeft op een spontane, leuke, fanatieke wijze clinics. Het was dan ook ontzettend leuk om te zien hoe goed en leuk hij met de jeugd van HC Derby bezig was. Hij had een 5-tal oefeningen uitgezet met behulp van H1-spelers van HC Derby. Bij de 3e oefening, waar truckjes aangeleerd werden, stond Tim zelf. Op het einde gingen de H1 spelers met Tim tegen alle deelnemers een partijtje hockeyen. Zelfs dan is Tim reuze fanatiek bezig. De kinderen waren erg enthousiast over de clinic. Bijgaande groepsfoto spreekt voor zich. Blijde gezichten!